Superfish Deco Vogel Kraai - decoratief kraaibeeld voor tuin en vijverrand

Superfish Deco Vogel Kraai decoratief kraaibeeld voor vijverrand

€5,99 Inclusief BTW
Begin augustus weer op voorraad
Retourgarantie 30 dagen bedenktijd
Gratis retourneren Gratis retour
Veilig betalen, SSL beveiligd Veilig afrekenen
Betaal veilig metiDEAL Wero Bancontact Klarna Apple Pay PayPal Visa Mastercard Riverty

Superfish Deco Vogel Kraai

Waarom dit product?

  • Levensecht ontwerp: natuurlijke vormgeving en kleurstelling
  • Weerbestendig: bestand tegen regen, zon en vorst
  • Vijverrand decoratie: sfeervol accent bij de vijver
  • Onderhoudsvriendelijk: af en toe afnemen met een vochtige doek
Maak je Vijverprofiel Ontvang €2,50 tegoed + advies op maat

Superfish Deco Vogel Kraai - decoratief kraaibeeld voor vijverrand

€5,99

Beschrijving

Decoratieve kraai voor tuin en vijverrand

De Superfish Deco Vogel Kraai is een decoratief kraaibeeld voor bij de vijver of in de tuin. De kraai is levensecht vormgegeven en heeft een natuurlijke uitstraling. Naast decoratie kan een kraaibeeld ook een afschrikeffect hebben op kleinere vogels die de vijver bezoeken.

Waar plaatsen?

Plaats de kraai op de vijverrand, op een paaltje of tussen de beplanting rond de vijver. De kraai staat het best op een zichtbare plek waar hij goed tot zijn recht komt. Wissel de positie af en toe voor een levensecht effect en om gewenning bij vogels te voorkomen.

Materiaal en weer

De kraai is gemaakt van weerbestendig materiaal dat bestand is tegen regen, zon en vorst. De kleuren vervagen niet snel door UV-licht. Het beeld kan het hele jaar buiten blijven staan. Reinig af en toe met een vochtige doek om vuil en alg te verwijderen.

Tip van de specialist: combineer met andere deco

Combineer de kraai met andere Superfish Deco Vogels voor een gevarieerd tuinbeeld. Een groepje vogels rond de vijver geeft een natuurlijke uitstraling. Wissel regelmatig van positie zodat de decoratie er steeds anders uitziet.

Goed om te weten

De kraai is puur decoratief en geen gegarandeerde oplossing tegen reigers of andere roofvogels. Als je vissen wilt beschermen tegen reigers, gebruik dan een specifiek reigerverschrikker of een vijvernet. Het artikelnummer is 6091055 en het EAN is 8715897353130.

Meer tuindecoratie

Naast de kraai zijn ook andere deco-vogels en vijverrandbeelden beschikbaar. Bekijk onze collectie vijverdecoratie voor alle opties.

Toepassing

Waar plaatsen?

Op de vijverrand, op een paaltje, of tussen beplanting rond de vijver. Kies een zichtbare plek. Wissel af en toe van positie.

Bevestiging

Plaats het beeld op een vlakke ondergrond. Het beeld staat stabiel op vlakke stenen of houten ondergrond. Bij wind kan extra fixatie nodig zijn.

Onderhoud

Reinig af en toe met een vochtige doek. Verwijder alg en vuil. Het materiaal is weerbestendig en kan het hele jaar buiten staan.

Reigerbescherming?

De kraai is primair decoratief. Voor daadwerkelijke reigerbescherming gebruik je een reigerverschrikker, vijvernet of oeverplanten als dekking.

Combineren

Combineer met andere Superfish Deco Vogels voor een groepsopstelling. Meerdere beelden rond de vijver geven een levendig en natuurlijk tuinbeeld.

Specificaties
Specificaties van Superfish Deco Vogel Kraai - decoratief kraaibeeld voor vijverrand
Productnaam Superfish Deco Vogel Kraai - decoratief kraaibeeld voor vijverrand
Merk Superfish
Producttype Vijverdecoratie
SKU / Artikelnummer 6091055
EAN / GTIN 8715897353130
Technische specificaties
Type Decoratief vogelbeeld (kraai)
Materiaal Weerbestendig kunststof
Geschikt voor Tuin en vijverrand
UV-bestendig Ja
Merk Superfish
Reviews
Vragen

Vragen en ervaringen bij dit product

Bekijk vragen over dit product en dezelfde productserie.

  • Dit product
  • Dezelfde productserie

Nog geen gekoppelde gesprekken

De community is nu even niet bereikbaar. Je kunt je vraag wel aan onze klantenservice stellen.

Stel een vraag over dit product

Stel je vraag aan andere vijverliefhebbers en beschrijf je situatie zo concreet mogelijk. Bij vragen over visgezondheid of een onveilige situatie hoort beoordeling door een specialist. Een bruikbaar antwoord kan daarna ook de volgende bezoeker helpen.

Neem contact op

Je opent de contactpagina van Vijvercentrum. Je vraag wordt niet automatisch openbaar geplaatst.