Klemdichting AquaSkim 40
Oase Klemdichting AquaSkim 40 productafbeelding

Oase Klemdichting AquaSkim 40 Reserveonderdeel vijverskimmer

€3,39 Inclusief BTW
Medio augustus weer op voorraad
Retourgarantie 30 dagen bedenktijd
Gratis retourneren Gratis retour
Veilig betalen, SSL beveiligd Veilig afrekenen
Betaal veilig metiDEAL Wero Bancontact Klarna Apple Pay PayPal Visa Mastercard Riverty

Oase klemdichting AquaSkim 40 origineel onderdeel

Waarom dit product?

  • Origineel Oase: reserveonderdeel met artikelnummer 26737
  • AquaSkim 40: past op de populaire vijverskimmer
  • Voorkomt lekkage: waterdichte afsluiting bij klemverbinding
  • Eenvoudige montage: oude dichting vervangen zonder gereedschap
Maak je Vijverprofiel Ontvang €2,50 tegoed + advies op maat

Oase Klemdichting AquaSkim 40 - Reserveonderdeel vijverskimmer

€3,39

Beschrijving

Origineel reserveonderdeel voor Oase AquaSkim 40 skimmer

De Oase klemdichting is een origineel reserveonderdeel voor de AquaSkim 40 vijverskimmer. Deze dichting zorgt voor een waterdichte afsluiting bij de klemverbinding van de skimmer. Als de klemdichting versleten of beschadigd is, kan er lekkage ontstaan waardoor de skimmer niet goed functioneert.

Voor welk apparaat is deze klemdichting?

Tip van de specialist: deze klemdichting past uitsluitend op de Oase AquaSkim 40 vijverskimmer. Controleer het Oase artikelnummer 26737 in de handleiding van je skimmer. De klemdichting is niet geschikt voor andere skimmermodellen. Twijfel je welk onderdeel je nodig hebt, neem dan contact met ons op.

Wanneer moet je de klemdichting vervangen?

Vervang de klemdichting als je lekkage ziet bij de klemverbinding van de skimmer, als de dichting hard of poreus is geworden, of als de dichting zichtbaar beschadigd is. Rubber dichtingen worden na verloop van tijd hard door UV-straling en chemicalien in het vijverwater. Controleer de dichting bij het seizoensonderhoud.

Hoe vervang je de klemdichting?

Schakel de pomp uit en haal de skimmer uit het water. Verwijder de klemverbinding en de oude dichting. Reinig de contactvlakken. Plaats de nieuwe dichting in de juiste positie. Sluit de klemverbinding en controleer op waterdichtheid voor je de skimmer terugplaatst.

Goed om te weten voor je bestelt

Dit is een losse dichting, geen complete skimmer. Je hebt dit onderdeel alleen nodig als de bestaande klemdichting versleten of beschadigd is. Controleer ook de andere onderdelen van de AquaSkim 40 bij onderhoud.

Bekijk ook deze producten

Bekijk ook onze Oase AquaSkim skimmers en andere skimmeronderdelen.

Toepassing

Afdichting

Waterdichte afsluiting klemverbinding. Voorkomt lekkage skimmer. Houdt skimmer functioneel. Essentieel voor werking.

Vervanging

Vervangen bij lekkage of verharding. Controleren bij seizoensonderhoud. Rubber veroudert door UV en chemicalien. Preventief vervangen.

Montage

Pomp uitschakelen. Skimmer uit water halen. Oude dichting verwijderen. Contactvlakken reinigen. Nieuwe dichting plaatsen.

Compatibiliteit

Uitsluitend Oase AquaSkim 40. Artikelnummer Oase 26737. Niet voor andere modellen. Controleer handleiding skimmer.

Seizoensonderhoud

Dichting controleren bij opstarten. Klemverbinding inspecteren. Skimmerkorf legen. Pompaansluiting controleren.

Specificaties
Specificaties van Oase Klemdichting AquaSkim 40 - Reserveonderdeel vijverskimmer
Productnaam Oase Klemdichting AquaSkim 40 - Reserveonderdeel vijverskimmer
Merk Oase
Producttype Reserveonderdelen
SKU / Artikelnummer OASE_26737
EAN / GTIN 4010052267371
Gewicht 0.03 kg
Technische specificaties
Materiaal Rubber
Merk Oase
Garantie 24 maanden
Kleur Zwart
Reviews
Vragen

Vragen en ervaringen bij dit product

Bekijk vragen over dit product en dezelfde productserie.

  • Dit product
  • Dezelfde productserie

Nog geen gekoppelde gesprekken

De community is nu even niet bereikbaar. Je kunt je vraag wel aan onze klantenservice stellen.

Stel een vraag over dit product

Stel je vraag aan andere vijverliefhebbers en beschrijf je situatie zo concreet mogelijk. Bij vragen over visgezondheid of een onveilige situatie hoort beoordeling door een specialist. Een bruikbaar antwoord kan daarna ook de volgende bezoeker helpen.

Neem contact op

Je opent de contactpagina van Vijvercentrum. Je vraag wordt niet automatisch openbaar geplaatst.